تبلیغات
مسئولین مراکز مخابرات روستایی

مسئولین مراکز مخابرات روستایی
بررسی مسائل و مشکلات  
قالب وبلاگ

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مخابرات ایران توانمندسازی نیروی انسانی این شرکت را از سیاست های راهبردی در دور جدید مدیریتی برشمرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، رسول سراییان روز چهارشنبه در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری راهبردی با دانشگاه صنعتی امیرکبیر در ساختمان مرکزی شرکت مخابرات ایران افزود: برای تحقق این سیاست راهبردی ارایه آموزش های مناسب در دستور کار شرکت قرار گرفته است.
وی همچنین گفت، شرکت مخابرات برای تحقق اهداف خود ارتباط با دانشگاه ها را جزو سیاست های راهبردی خود قرار داده است.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران به اقدام های صورت گرفته از چهار ماه پیش برای تحقق سیاست توانمندسازی نیروی انسانی شرکت مخابرات اشاره و خاطرنشان کرد: امضای تفاهمنامه با دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ارایه این آموزش ها صورت گرفته است.
سراییان گفت: تلاش می شود نیروهای این شرکت متناسب با فناوری های جدیدی که در حال ورود به کشور هستند، آموزش دریافت کنند تا بتوانند واکنش مناسبی در برابر این فناوری ها داشته باشند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اینترنت اشیا و داده های بزرگ (Big Data) را از جمله این فناوری ها برشمرد و افزود: افزایش دانش مهارت نیروها متناسب با این فناوری ها با کمک دانشگاه ها امکان پذیر خواهد بود.
سراییان به اقدام های خوبی که در زمینه داده های بزرگ در شرکت مخابرات ایران آغاز شده است، اشاره کرد و ادامه داد: مردم به زودی نتایج این اقدام ها را خواهند دید.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران سرآمد کردن شرکت مخابرات ایران را از اهداف مدیران جدید این شرکت عنوان کرد و افزود: هرنوع آموزش که برای تحقق این هدف نیاز باشد، ارایه خواهیم کرد.
سراییان افق آینده این شرکت را حضور بهترین نیروهای متخصص عنوان کرد و گفت: تلاش داریم به گونه ای عمل شود که بهترین نیروهای کشور آرزوی فعالیت در مخابرات را داشته باشند.
به گزارش ایرنا، شرکت مخابرات ایران با هدف ارایه سرفصل های آموزشی به کارکنان این شرکت صبح امروز تفاهمنامه راهبردی با دانشگاه صنعتی امیرکبیر امضا کرد.
محور اصلی این تفاهم نامه، مشارکت راهبردی شرکت مخابرات ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ارتقای توانمندی نیروی انسانی، توسعه فناوری های نوین در مجموعه مخابرات و رسیدن به یکپارچگی فنی مورد نظر ره نگاشت تحول است.
این تفاهم نامه را رسول سراییان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و احمد معتمدی رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر امضا کردند.


[ شنبه 29 آبان 1395 ] [ 09:59 ق.ظ ] [ محمد حسین سلطانی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

آنلایز حرفه ای سایت